Arihana40
Témata v diskuzi:
Počet: 0 | ukázat »
Osobní horoskopy:
Radix nativní | další »

vahyArihana40

NAROZENÍ

Datum:  23.10.1973
PohlavíŽena, 44 let  (16281 dní)

JAKÁ JSEM   (pro plné zobrazení stačí kliknout)

OSOBNÍ | POVAHA | ZÁJMY | OBLÍBENÉ | ZÁVISLOSTI

KONTAKTY

kontakty vidí pouze přihlášení - přihlásit »

 napsat vzkaz
 přidat do přátel

Posled. přihlášení: 17.05.2018 - 21:27
Datum  registrace: 16.05.2018 - 16:19

Jsem jednoduchá, věrná a dobře vypadající, úspěšná a sebevědomá žena, milující aktivní životní styl a to mě vždy drží v dobré náladě a tvaru. Považuji se za laskavou, ale vážnou osobu. Jsem velmi oddaný všemu, co dělám, a věrný každému, koho miluji. Samozřejmě nejsem dokonalý. Někdy mohu být zvědavá jako dítě! Překvapující lidé jsou mou druhou povahou, takže se nemusíte divit, jestli vás ráno probudí příjemná vůně snídaně nebo kávy ve své posteli, rád čtu a považuji knihy za zdroj moudrosti! Miluju svou práci, trávím čas na otevřeném vzduchu a příroda, pláž a hory jsou mojí vášní, ale mé zájmy také závisí na náladě a situaci, mám rád různé výlety a vidět nová místa, existuje tolik krásných oblastí a stále je tolik nové objevovat! Mám rád plavání, voda mi dává pocit beztíže a inspirace. Možná, že můžeme dělat všechny tyto věci společně, mám heslo: Nezamilujte se s někým, s kým můžete žít, zamilujte se do někoho, koho nemůžete žít bez. Takže hledám muže, bez kterého bych nemohl žít bez!

23.10.1973 v 12:00 - Rozbor data

Hodnocení uživatele
HOROSKOPY
Váhy

Váhy (Vzduch)

Slunce - Znamení zvěrokruhu
Snad aby učinili radost názvu svého znamení, jsou lidé narození ve znamení Vah většinou rozvážní, vyvážení a harmoničtí. V každém případě dřív než se odváží, rozvažují. Je možné, že se v jejich středu najde zbrklejší jedinec, ale to bývá opravdu vzácná výjimka.

Buvol

Buvol (Voda)

Čínský horoskop
Buvol je mlčenlivý, trpělivý a klidný. Za jeho trochu neotesaným zevnějškem se skrývají originální myšlenky a inteligence. Má dar budit důvěru a to je hlavní důvod, proč se mu daří. Je rozvážným typem, milujícím práci a samotu.

Ořešák

Ořešák

Keltský horoskop
Lidé narození pod vládou Ořešáku jsou stejně jako on tvrdí a nepoddajní. Mívají zpravidla velké ambice a za svým cílem dokáží jít velmi vytrvale. Mají dokonalý cit pro strategii a díky své inteligenci dokáží vymýšlet i realizovat plány, na které se jiní lidé neodváží pomyslet ani ve snu. Chybí jim však přizpůsobivost a chybují tam, kde je třeba improvizovat.

NUMEROLOGIE
23

23. den - Samostatnost

Numerologie - den narození
Rozhoduje se sama a nedá se ovlivnit. Žije svůj vlastní život. Někdy se jeví, jako by chtěla volnost, ale ve skutečnosti potřebuje partnera. Je citlivá, něžná, milá a chce být milována. Je chápavá, bystrá a společenská.

8

Životní číslo - 8

Numerologie - životní číslo
Tato osoba je ctižádostivá. Touží po moci a penězích. Riskantní cesty jí přinesou úspěch. Problémem je někdy nedostatek odvahy, odolnosti a duševní rovnováhy.


Souhrnný numerologický rozbor data narození - 23.10.1973
Souhrnný rozbor ukáže pouze postupně rozepsaný den narození, životní číslo, plné a prázdné roviny, jednotlivá čísla v mřížce a osobní roční vibraci. Nelze od něj očekávat, že se bude rovnat výkladu zkušeného numerologa.
Den narození:

Výpočet osobního horoskopu (Radixu)
Osobní horoskop počítá postavení planet, domů, některých citlivých bodů a jejich vzájemných aspektů v momentě narození.
Den narození
Čas
:
Město

Systém domů:Shodně narození
* 23.10.1973, 44 let
lucapata
09:20h(Asc. Střelec)

mimisisi
07:45h(Asc. Štír)
Slavné osobnosti 23.10.
Česká republika Václav Neckář
(*1943) český popový zpěvák a filmový herec

Kanada Ryan Reynolds
(*1976) herec

Česká republika Jiří Mádl
(*1986) herec, režisér, moderátor

Česká republika Dolly Buster
(*1969) režisérka, pornoherečka

Nový Zéland Graeme Revell
(*1955) hudební skladatel


Má v přátelích

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2018
Lunární kalendář
Luna ve Lev Lvu
ukázat kalendář »