Hlavní strana > Narozeniny > 7.5.1996 > Khalia Zvlčelá
Khalia Zvlčelá
Otevřít fotoalbum »
(5 alb / 22 fotek)
Témata v diskuzi:
Počet: 217 | ukázat »

bykKhalia Zvlčelá

NAROZENÍ

Datum:  7.5.1996 - 19:22h
Místo:    Šternberk
PohlavíŽena, 21 let  (7930 dní)

SOUČASNÉ BYDLIŠTĚ

Přelouč - Pardubický kraj

JAKÁ JSEM   (pro plné zobrazení stačí kliknout)

OSOBNÍ | POVAHA | ZÁJMY | OBLÍBENÉ | ZÁVISLOSTI

KONTAKTY

kontakty vidí pouze přihlášení - přihlásit »

 napsat vzkaz
 přidat do přátel

Posled. přihlášení: 22.01.2018 - 02:45
Datum  registrace: 07.01.2016 - 23:14

"Pokud si myslíte, že jste osvíceni, běžte strávit týden se svou rodinou." ~ Ram Dass


"Dokud neuzdravíš svá zranění z minulosti, budeš krvácet. Můžeš ránu obvázat jídlem, alkoholem, drogami, prací, i tak potřísní Tvůj život. Jestli chceš bolest uzdravit, musíš najít sílu svá zranění otevřít, strčit do nich svoje ruce, vytáhnout jádro bolesti, které Tě drží ve Tvé minulosti a ve Tvých vzpomínkách a uzavřít s nimi mír." ~ Lyarila Vanzant

_________________
Co mě vystihuje?

Jednoznačně touha po tvoření. Báječné jídlo, báječný sex a báječné zážitky třebas i duchovního rázu. (0 - Blázen)

Podstatné je to, že se ráda dostávám přes hmotu k duchu. Miluju hmotu. Miluju peníze. No a co :) Miluju každou hybnou energii, protože s ní umím nakládat. A ano, každá energie je pro mě hybná, a může měnit svět. Ráda měním svět. Proto tvořím. (XXI - Svět)

Vůči těm, kteří mě neznají, působím jako materialista a tichá voda - a to je záměr. Chráním se tak. Každopádně jsem v jiných sférách až po uši, s tím, že většinou o to bohužel ani nestojím. Světem za oponou jsem však přitahována a tato tenze je nejspíš vzájemná. (VII - Spravedlnost)

Jsem samotář a lidi kolem sebe si vybírám s nejvyšší možnou obezřetností. Pokud se mi nezalíbíš na první pohled, už se Ti nikdy duchem neotevřu, tak to prostě je. Pokud se mi však zalíbíš, získáš ve mně věrného přítele na celý život. A i když už se nepotkáme a už o mě stát nebudeš, já o Tebe navěky. (IX - Poustevník)

Umím být skvělá ve vedoucí pozici. Ano, umím být i praštěná, vysmátá a značně extrovertní. Když se uvolním mezi milovanými lidmi a nemusím na nic myslet. Což se moc často neděje - ale makám na tom. :)
________________________________________________________
Od jednoho moudrého muže:

~
PROČ SI MÁM VZÍT POTVORU?

Ne to není moje delirium tremens. To je poděkování ženám, které nás muže přivádějí sice k šílenství, to ano, avšak v podstatě jen proto, že my už šílení jsme. Abysme se zamilovaly a sdílely svět s těmito pro nás mnohdy nepochopitelnými tvory. Komplikované dívky jsou velmi kreativní a velmi emotivní. Česky řečeno jsou "praštěné pavlačí". Můžou v sobě mít nádech něčeho, co lidé nazývají většinou „bláznivým“ nebo „proradným“. Většina rodiny je považuje za černé ovce, o kterých se moc nemluví. Raději. Nikdo je moc nemá rád. Protože neví, jak je milovat. Ale nikdo nás nikdy nebude milovat víc. Nikdo se s námi vážení pánové a mužové nebude nikdy milovat s větší vášní než ony. Nikdo nás nebude tolik zbožňovat. Možná ani Bůh ne. Ten asi určitě ne...

Nikdo nás tolik nepovzbudí v cestě za našimi sny. Čeká na nás nespočet hlubokých konverzací, které nás donutí pokládat si otázky ohledně našich názorů a myšlenek. Vždy se nás budou snažit přechytračit. Vždy se budou tvářit nezkrotitelně. Nechte jim ten pocit. Vždy budou v opozici. A vždy se budou pokoušet zvítězit. I nad námi. Při mnoha příležitostech. Vždy budeme muset být ve střehu. Aby zase něco neprovedly. No a nebude to vždy snadné, ale rozhodně to bude plně uspokojující a vždy nakonec pro oba i zábavné.

Jednoduchá dívka má jednoduchou mysl. S ní nebudou věci tak těžké a komplikované, bude to hladké plachtění na klidném moři. To je typ dívky, s kterou si možná představujete život – ne s tou, která má svoje názory (někdy horší, jak britské ultras), je chytrá, a ne vždycky se vším, co z naší velectěné makovice vypadne, ihned souhlasí.

Ale jestli se chcete stát tou nejlepší verzí svého „JÁ“, ožeňte se s tou komplikovanou. Udělá pro vás totiž tohle:

1) Sice neví mnohdy, co úplně přesně chce, ale bude si na tom trvat tak dlouho, až dokáže obrátit vaši pozornost k problému jako pes, co zachraňuje v lese zraněného pána. Větší věrnost vám dvěma nenajdete. Vezměte si takovou ženu.

2) Bude po vás chtít váš respekt. Pravda je ta, že to i v situacích, nad kterými se můžete pousmát, ale to byste neměli. Tím, že dává najevo svou hrdost a vy zase na oplátku respekt k ní, Nutí k tomu i nás, své muže. Vezměte si takovou ženu.

3) Bude totiž možná jediná chtít snášet vaše názory i přes to, že ji nijak neimponují, ale protože je říkáte VY, bude za nimi hledat vás a objeví tak pro vás i mnoho dobrého v tom, čemu říkáme duch, spiritualita, víra. Vezměte si takovou ženu.

4) Bude vám s vášní, planoucí jako oheň z jejích očí, srdce i těla vyprávět o svých snech. A když se vy stanete jejím snem, budete se navždy hřát v plameni lásky, který nezhasíná. Popřípadě v pekelném oleji, záleží na nastavení hořáku. Vezměte si takovou ženu. Stejně vás to vždy bude stát úplně všechno.

5) Bude vás donekonečna nechápat a vy tak budete muset, když s ní budete chtít komunikovat nucen rozvíjet i talenty, o kterých jste ani nikdy nevěděl. Vezměte si takovou ženu.

6) Bude to možná bývalá pojašená jeptiška nebo skoro kurtizána, na počtu před vámi nezáleží, ale je to žena, která pochopila, co je to být ne ALFA, ale OMEGA vašeho života, která vás pro spásu od Boha bude směřovat k tomu, abyste rostli jako duchovní bytosti. Spolu. Vezměte si takovou ženu. (PS: tady stojí za to podotknout, že se s ní občas vyskytne taky zkratka pro zvolání OMG - "o my good")

7) Bude se s vámi přít do krve. Bude se hádat a rvát se. Bude bojovat, aby vás udržela v bdělém stavu. A když pochopí, že bojovat s vámi nemá cenu, bude se jen smyslně kočkovat. I když někdy s nezataženými drápky :). Ale stejně tak bude bojovat o vás a vaši lásku se světem, bude se rvát za vaše děti a za vaši svobodu. Vezměte si takovou ženu.

8) Bude se vám chtít vždy vyrovnat a bude v mnoha směrech lepší než vy. A jen opravdový muž si přizná, že je jeho žena v mnoha ohledech lepší než on. Protože ji miluje. A protože ona udělá to samé vám. Bude vás milovat. Vezměte si takovou ženu.

--------------

No pánové, komplikovaná, ale nezralá dívka vám bude osinou v zadku. Budete chtít ji zabít, protože vám to možná přijde humánnější než pořád řešit ty její "blbiny". Bude se s vámi o všem hádat, budete se vedle ní vždy cítit jako „loser“, protože prostě nebudete nikdy vědět, jak ji učinit šťastnou. Ale s trochou zkušenosti a moudrosti se i taková dívka stane tou ŽENOU, s kterou je dobré se O-ŽENIT. Je na vás, jestli chcete růst spolu a nebo ji předklepete a připravíte jako řízek někomu jinému, kdo si ji obalí a šoupne si ji už skoro hotovou na ležato, na pánvičku.

A až jednou do tohoto bodu dospěje (to jest rozhodne se vás milovat), nenecháte ji už nikdy odejít, protože byste tím riskovali ztrátu toho nejlepšího, co vás v životě potkalo. Její problém není v ní, ale v tom, jak komplikované představy svého okolí musela zpracovat, aby přežila.

A proto je moudré se naučit laskavě a láskyplně přijímat to, co je nesnadné a nepříjemné. Pokud by toho chtěla zneužívat, vraťte ji zase klidně na zem, i na holou. Ale nikdy ji nezapomeňte ocenit. Protože, když něco tvoříte, váš vztah například, tak to, co vytvoříte vychází-li z milujícího srdce, pak vždycky vytvoříte něco překrásného. Něco cenného. Něco zadarmo, co je cennější než všechny poklady světa.

Protože na konci nás zachrání jedině krása. Jestliže v ní i v sobě vyjádříte lásku, co je ve vás i ve vašem společném životě, pak vás ta láska, kterou jste takto zrodily, zachrání. Jestliže to neučiníte, pak vás tato nevyjádřená láska svou silou zničí.

<3 MZZ

hudba: http://youtu.be/n3fyzKoLGkk
~

7.5.1996 v 19:22 - Rozbor data

Hodnocení uživatele
ASTROLOGIE
Býk

Býk (Země)

Slunce - Znamení zvěrokruhu
Znamení Býka dává lidem, kteří se v něm narodili klidnou trpělivou povahu, cit a vztah ke všemu krásnému a příjemnému, co život poskytuje...

Luna v Kozorohu

Luna v Kozorohu

Luna (Měsíc)
Bezpečí hledáte na základě toho, že jste nějak užiteční pro společnost a hledáte ospravedlnění ve vnějším světě. Můžete podceňovat to, co chcete od sebe a pro sebe. Plachost může být doprovázena nelibostí z toho, že vás druzí přehlížejí.

Ascendent ve Štíru

Ascendent ve Štíru

Ascendent / Descendent
Lidé s Ascendentem ve znamení Štíra potřebují v životě bojovat proti nějaké temné nebo ničivé síle. U někoho se tato síla může projevit i z vlastního nitra jako žárlivost, závist nebo touha po moci. To, co je v duši temné a zasuté je třeba vynést na světlo. Třeba to promítnout do uměleckého díla.

HOROSKOPY
Krysa

Krysa (Oheň)

Čínský horoskop
Krysa má šarm, neobyčejnou útočnost a bojechtivost. Na první pohled se přitom zdá být klidná, vyrovnaná a veselá, zdání ovšem klame. Za tím vším se skrývá neustálý vnitřní pohyb a záměrně pěstovaná agresivita.

Topol

Topol

Keltský horoskop
Člověk, který se narodil pod vládou Topolu, se rychle učí a rychle chápe. Stejně jako topol bývají lidé narození v době jeho vlády přímočaří a rovní. Často mívají umělecký talent a cit pro krásu.

NUMEROLOGIE
7

7. den - Zkušenost

Numerologie - den narození
Má dar naslouchat svému vnitřnímu hlasu. Tato osoba je citlivá a vnímavá. Pro svůj život potřebuje partnera. Často má názory duchovní povahy, vztah k životnímu prostředí a medicíně. Stává se aktivistou.

1

Životní číslo - 1

Numerologie - životní číslo
Má sklon k vůdcovství. Má odvahu a inspiraci. Je aktivní a tvůrčí. Přednost dává individuálnímu úspěchu. Schopnost prosadit se vlastní iniciativou a vůli uspět. Je třeba více času věnovat druhým. Je dobré ji chválit.


Souhrnný numerologický rozbor data narození - 7.5.1996
Souhrnný rozbor ukáže pouze postupně rozepsaný den narození, životní číslo, plné a prázdné roviny, jednotlivá čísla v mřížce a osobní roční vibraci. Nelze od něj očekávat, že se bude rovnat výkladu zkušeného numerologa.
Den narození:

Výpočet osobního horoskopu (Radixu)
Osobní horoskop počítá postavení planet, domů, některých citlivých bodů a jejich vzájemných aspektů v momentě narození.
Den narození
Čas
:
Město

Systém domů:Shodně narození
* 7.5.1996, 21 let
_Knoflík_
23:24h(Asc. Střelec)

klop
14:55h(Asc. Panna)

ČuFi
10:58h(Asc. Lev)

dantewalter
09:30h(Asc. Rak)

Dandulindaaa
04:25h(Asc. Beran)
Slavné osobnosti 7.5.
Spojené státy Gary Cooper
(*1901) herec, zpěvák

Česká republika Tereza Brodská
(*1968) herečka

Japonsko Iširó Honda
(*1911) režisér

Chorvatsko Josip Broz Tito
(*1892) prezident

Česká republika Iva Kubelková
(*1977) herečka, modelka, moderátorka


Má v přátelích
Jaňajs
Jaňajs
* 24.8.1973
Žena, 44 let
Panna
Jaňajs o ní:
Toto je prostě duška milá, která ví, která umí a žije naplno... A já jí díiky moc. Díky Ti ty vejre milej!

Sosna zvlčelý
Sosna zvlčelý
* 4.1.1979
Muž, 39 let
Kozoroh
Sosna zvlčelý o ní:
Od věků na věky, za hranice života a smrti, ať jsi kdekoli, miluji Tě...

Petr9
Petr9
* 9.5.1983
Muž, 34 let
Býk
Petr9 o ní:
vypravěčka nemravných pohádek :D

Odyssea
Odyssea
* 19.12.1962
Žena, 55 let
Střelec
Odyssea o ní:
Šibalsky hravá Šelmička, co jedním slovem zasáhne přímo na solar :-), Duhová víla, co kouzelnou hůlkou rozezvučí kapky rosy na lučním kvítí a louky rozvlní v omamném tanci... Úžasná bytost, co Duši rozechvívá - hlubokou Moudrostí zamrazí, pofouká, pohladí a chmury rozjasní :-)Děkuji, že jsi :-)

Loreena Mckennitt
Loreena Mckennitt
* 8.7.1985
Žena, 32 let
Rak
Loreena Mckennitt o ní:
cista dusa a moj vzor <3 :) dakujem ti za vsetko :)

bubobubo
bubobubo
* 10.12.1974
Žena, 43 let
Střelec
bubobubo o ní:
Blízko blizoučko bez oka mrknutí,známe se víme se,krásné to střetnutí.

nebešťanka
nebešťanka
* 14.5.1984
Žena, 33 let
Býk
nebešťanka o ní:
Rezonance... Jedna z mých světlušek

Bard Moe
Bard Moe
* 12.6.1991
Muž, 26 let
BlíženciAktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2018
Lunární kalendář
Luna v RybyRybách
ukázat kalendář »