Hlavní strana > Narozeniny > 14.4.1984 > LaLobaQueSabe
LaLobaQueSabe
Témata v diskuzi:
Počet: 0 | ukázat »
Osobní horoskopy:
Přihlásit pro zobrazení »

beranLaLobaQueSabe

NAROZENÍ

Datum:  14.4.1984 - 04:57h
PohlavíŽena, 34 let  (12605 dní)

Jsem oheň, voda, vzduch, země i prostor...jsem slza Pacha Mamy i její smích, hladící dětské tvářičky ve větru...Smířená a připravená...zdravá na těle i na duchu...těšící se na nové výzvy a nové obzory...Miluji dravce..bylinky...svého divokého syna...svou bohémskou duši..miluji své cykly, nálady, fáze života...a miluji svou minulost, kterou jsem přijala jako součást sebe a nechala plout ... Jsem šťastná, nemám deprese, nic mi nechybí...samota mě neděsí...po 7letech sama se sebou se znám lépe, než si myslíš :) A proto vím, že je čas...nechat se doprovázet...mužem ochráncem, strážcem, přítelem, milencem, inspirací, zrcadlem, motivací..hrdinou mých bohyňkovských snů.. jsou různé možnosti, kde tě potkat...nezavrhuji ani tuto...ale vlastní mi to úplně není, přiznávám se :)

14.4.1984 v 04:57 - Rozbor data

Hodnocení uživatele
ASTROLOGIE
Beran

Beran (Oheň)

Slunce - Znamení zvěrokruhu
Vládcem znamení Berana je planeta Mars, která symbolizuje energii, zdraví bojovnost i vůdčí schopnosti. Lidé narození v tomto znamení jsou odvážní a ve většině situací života rozhodní....

Luna ve Vahách

Luna ve Vahách

Luna (Měsíc)
Luna ve Vahách hledá bezpečí v nějakém vztahu, má potřebu někoho uspokojovat, touží po společenské angažovanosti. Později se ale musí objevit a převážit to, co uspokojuje vás. Silná je potřeba rovnováhy a harmonie.

Ascendent v Rybách

Ascendent v Rybách

Ascendent / Descendent
Identita člověka s Ascendentem v Rybách je zároveň součástí většího celku. Může být obětí, která se snaží různými cestami uniknout z nepříznivé skutečnosti. Může to být umělecká duše, která čerpá z bohaté fantazie a tvořivě se vyjadřuje. Nebo je to spasitel, který věnuje svůj život službě ostatním a snaží se mírnit jejich utrpení.

HOROSKOPY
Krysa

Krysa (Dřevo)

Čínský horoskop
Krysa má šarm, neobyčejnou útočnost a bojechtivost. Na první pohled se přitom zdá být klidná, vyrovnaná a veselá, zdání ovšem klame. Za tím vším se skrývá neustálý vnitřní pohyb a záměrně pěstovaná agresivita.

Javor

Javor

Keltský horoskop
Nejvýraznějšími rysy lidí zrozených pod vládou Javoru je vysoká inteligence, neobyčejná paměť a schopnost hledat a nacházet originální řešení tam, kde jiní ztroskotávají. Lidé Javoru se dobře cítí ve vedoucím postavení, neboť se vyznačují přirozenou autoritou, velkými ambicemi a jistou osobní hrdostí. Snadno se dokáží nadchnout pro nové věci a lehce získávají pro věc i ostatní, sami však většinou nedokáží své nápady dotáhnout do konce.

NUMEROLOGIE
14

14. den - Cílevědomost

Numerologie - den narození
Zařizuje si život podle sebe. Potřebuje bezpečné domácí prostředí a dobré povolání. Tvrdě pracuje a dovede vydělat peníze. Je dobrá v podnikání a obchodě. Je ohleduplná, pozorná a spolehlivá.

4

Životní číslo - 4

Numerologie - životní číslo
Dosáhne pracovních úspěchů díky své vytrvalosti a systematické práci. Důležitá je důslednost a pořádek. Úspěch v pozdějším věku a po poměrně usilovné práci.


Souhrnný numerologický rozbor data narození - 14.4.1984
Souhrnný rozbor ukáže pouze postupně rozepsaný den narození, životní číslo, plné a prázdné roviny, jednotlivá čísla v mřížce a osobní roční vibraci. Nelze od něj očekávat, že se bude rovnat výkladu zkušeného numerologa.
Den narození:

Výpočet osobního horoskopu (Radixu)
Osobní horoskop počítá postavení planet, domů, některých citlivých bodů a jejich vzájemných aspektů v momentě narození.
Den narození
Čas
:
Město

Systém domů:Shodně narození
* 14.4.1984, 34 let
Martin84
22:30h(Asc. Štír)

lexaking
09:10h(Asc. Blíženci)

Hans144
09:00h(Asc. Blíženci)

Gabosek
04:55h(Asc. Ryby)

tibetanka
00:05h(Asc. Střelec)
Slavné osobnosti 14.4.
Indie Julie Christie
(*1941) herečka

Česká republika Petr Nárožný
(*1938) herec, moderátor, bavič


Česká republika Stella Zázvorková
(*1922) herečka

Spojené státy Adrien Brody
(*1973) herec


Má v přátelích
anubis
anubis
* 14.5.1978
Muž, 40 let
BýkAktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2018
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »