Míla55
Témata v diskuzi:
Počet: 0 | ukázat »

levMíla55

NAROZENÍ

Datum:  5.8.1979 - 02:05h
Místo:    Praha
PohlavíMuž, 38 let  (13958 dní)

SOUČASNÉ BYDLIŠTĚ

Praha

JAKÝ JSEM   (pro plné zobrazení stačí kliknout)

OSOBNÍ | POVAHA | ZÁJMY | OBLÍBENÉ | ZÁVISLOSTI

KONTAKTY


 napsat vzkaz
 přidat do přátel

Posled. přihlášení: JE ON-LINE
Datum  registrace: 17.06.2017 - 03:08

Dokážu ženu rozesmát... Jak to která pochopí, nechám na Vás... Za zkoušku nic nechci... Odvážná může získat, ztratí jen opatrná a to pouze možnost, zjistit jestli je to pravda, protože opatrná se neozve...

INZERÁT V SEZNAMCE:
Jestli jsi sama jako já již delší dobu. Máš pár vztahů za sebou a přesto stále věříš v lásku. Nehledáš sponzora, ale chlapa který pracuje, splácí dluhy, alimenty, má syna kterého sice nevídá, ale miluje nade všechno, nemusí alkohol každý druhý den, kouří, umí vařit, je zdravý a nechce se ti nastěhovat domů, aby se za půl roku nechal živit, máš dítě, ale nechceš tátu který ho bude vychovávat, přesto ho bude mít rád protože k tobě patří.Pak jsi ta kterou bych rád poznal a třeba přeskočí jiskra a rozhoří se v plamen vášně ze kterého vzejde láska, nebo si jen popovídáš s chlapem, co si na nic nehraje a odmítnutí zvládne, protože to samé očekává.

Muž

5.8.1979 v 02:05 - Rozbor data

Hodnocení uživatele
ASTROLOGIE
Lev

Lev (Oheň)

Slunce - Znamení zvěrokruhu
Znamení Lva dává lidem, kteří se v něm narodili, zdravé sebevědomí a přirozenou autoritu. Mají vůli vládnout a ovládat druhé, ale jejich chování je velkorysé a přátelské.

Luna ve Střelci

Luna ve Střelci

Luna (Měsíc)
Největší potřebou je neustále něco hledat. Pro své bezpečí potřebujete nějakou svou filosofii nebo víru, potřebujete vidět cíl nebo poslání, které by vašemu životu dalo smysl. Víra musí být dobrovolná, boj proti dogmatům vás může paradoxně přivést k jiným dogmatům.

Ascendent v Blížencích

Ascendent v Blížencích

Ascendent / Descendent
Ascendent v Blížencích je spojen se zvídavostí a zájmem o to, jak věci fungují. Všestrannost a přizpůsobivost jsou přednosti, ale může to vést k roztříštěnosti zájmů. Tento člověk pak někdy umí všechno, ale nic pořádně. Nerad se podřizuje nutnosti volit z více možností jen jedinou. Jeho úkolem je šířit informace.

HOROSKOPY
Koza

Koza (Země)

Čínský horoskop
Koza si potrpí na elegantní zevnějšek a ráda se předvádí, je umělecky nadaná, miluje přírodu. Mohla by být nejšaramantnější bytostí na zemi, kdyby nebyla tak nestálá a pesimistická.

Topol

Topol

Keltský horoskop
Člověk, který se narodil pod vládou Topolu, se rychle učí a rychle chápe. Stejně jako topol bývají lidé narození v době jeho vlády přímočaří a rovní. Často mívají umělecký talent a cit pro krásu.

NUMEROLOGIE
5

5. den - Vnímavost

Numerologie - den narození
Je otevřená, odvážná, energická a zásadová. Je ráda svým pánem. Je vnímavá. Má ráda pokrok a potřebuje pro svoji činnost prostor. Má ráda změny a není pro ni nic pevného. Má téměř magnetický vliv na lidi, má šarm.

3

Životní číslo - 3

Numerologie - životní číslo
Tato osoba je mentálně čilá a má činorodou mysl. Je tvořivá, originální a má dobrou obrazotvornost. Nesnáší nudu. Ráda spolupracuje s druhými lidmi. Vyniká osobním kouzlem a vtipem.


Souhrnný numerologický rozbor data narození - 5.8.1979
Souhrnný rozbor ukáže pouze postupně rozepsaný den narození, životní číslo, plné a prázdné roviny, jednotlivá čísla v mřížce a osobní roční vibraci. Nelze od něj očekávat, že se bude rovnat výkladu zkušeného numerologa.
Den narození:

Výpočet osobního horoskopu (Radixu)
Osobní horoskop počítá postavení planet, domů, některých citlivých bodů a jejich vzájemných aspektů v momentě narození.
Den narození
Čas
:
Město

Systém domů:Shodně narození
* 5.8.1979, 38 let
DJLexa
12:00h(Asc. Váhy)

Jindra003
02:00h(Asc. Blíženci)


Slavné osobnosti 5.8.
Spojené státy Robert Taylor
(*1911) herec

Česká republika Boris Hybner
(*1941) mim, herec, režisér, scenárista, pedagog

Česká republika Jana Plodková
(*1981) herečka

Indie Kajol
(*1974) herečka

Francie Guy de Maupassant
(*1850) spisovatel


Má v přátelích
Srpnova
Srpnova
* 8.8.1976
Žena, 41 let
LevAktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2017
Lunární kalendář
Luna ve Střelec Střelci
ukázat kalendář »