Ňawi
Otevřít fotoalbum »
(1 album / 11 fotek)
Témata v diskuzi:
Počet: 0 | ukázat »

vodnarŇawi

NAROZENÍ

Datum:  14.2.1955 - 08:30h
Místo:    Praha
PohlavíMuž, 63 let  (23021 dní)

SOUČASNÉ BYDLIŠTĚ

Vysočina
Těchobuz

JAKÝ JSEM   (pro plné zobrazení stačí kliknout)

OSOBNÍ | POVAHA | ZÁJMY | OBLÍBENÉ | ZÁVISLOSTI

KONTAKTY

kontakty vidí pouze přihlášení - přihlásit »

 napsat vzkaz
 přidat do přátel

Posled. přihlášení: 24.01.2018 - 14:19
Datum  registrace: 27.01.2017 - 12:00

INZERÁT V SEZNAMCE:
Rád poznám kamarádku, nejraději mladšího věku. Přestože běžná současná společnost mě podle data narození považuje za muže po zenitu, mé vědomí říká opak. Nejde mně prvoplánově o kamarádství s mladší ženou z důvodu tzv. druhé mízy či hledání "mladého masa", dámy promiňte mi tento výraz, ale proto, že mladší ročníky nejsou ještě natolik přeprogramovány do negativních postojů, či "ubiti" mocenským řízením světa. Neuznávám program škodlivosti nebo nefunkčnosti tzv. velkého věkového rozdílu mezi kamarády. Ptám se, co je to vlastně velký věkový rozdíl? Duše bytosti je nesmrtelná. Věkem posuzujeme jenom její současný obal, šaty, což je fyzické tělo. A jak dlouho zde toto tělo bude, záleží na duši, která v něm sídlí (hodně zjednodušeně řečeno). Ale dívce, která chápe o co jde, to sem psát nemusím. Takže to uvádím spíš pro ostatní, kteří pod vlivem vnucovaného "společenského názoru" by mě mohli škatulkovat do nelichotivých pozic, namísto aby pátrali ve svém nitru, o čem celý vesmír je.

Muž

14.2.1955 v 08:30 - Rozbor data

Hodnocení uživatele
ASTROLOGIE
Vodnář

Vodnář (Vzduch)

Slunce - Znamení zvěrokruhu
Lidé narození ve znamení Vodnáře jsou ovlivněni dvěma charakterově odlišnými planetami. Saturn jim dává klid, soustředění a vytrvalost, zatímco Uran jim působí neklid, originalitu a vznětlivost.

Luna ve Štíru

Luna ve Štíru

Luna (Měsíc)
Toto postavení vytváří nutnost nořit se do svých pocitů co nejhlouběji, což s sebou přináší velkou zranitelnost. Nikomu nic nezapomenete. Je těžké k čemukoli vás donutit, výjimečně je možné na vás zapůsobit laskavostí.

Ascendent v Beranu

Ascendent v Beranu

Ascendent / Descendent
Člověk s Ascendentem v Beranu se ke světu staví rozhodně. Chce být činorodý a mít sílu k prosazení svých záměrů. Chce objevovat své vlastní schopnosti, nečeká na to, co přijde zvenčí.

HOROSKOPY
Koza

Koza (Dřevo)

Čínský horoskop
Koza si potrpí na elegantní zevnějšek a ráda se předvádí, je umělecky nadaná, miluje přírodu. Mohla by být nejšaramantnější bytostí na zemi, kdyby nebyla tak nestálá a pesimistická.

Modřín

Modřín

Keltský horoskop
Lidé zrození pod vládou Modřínu působí obvykle dojmem sebejistých a rozhodných lidí. Velmi rádi imponují okolí a vždy mají snahu zaujímat dominantní postavení. Rozhodující roli se snaží hrát nejen v zaměstnání, ale i ve společnosti a v rodině. Mají tvůrčího ducha, fantazii a často neobvyklé nápady.

NUMEROLOGIE
14

14. den - Cílevědomost

Numerologie - den narození
Zařizuje si život podle sebe. Potřebuje bezpečné domácí prostředí a dobré povolání. Tvrdě pracuje a dovede vydělat peníze. Je dobrá v podnikání a obchodě. Je ohleduplná, pozorná a spolehlivá.

9

Životní číslo - 9

Numerologie - životní číslo
Tato osoba hledá ideál. Bude podnikat cesty, aby získala zkušenosti a setkání s významnými lidmi. Má vysokou úroveň mentální energie a všechna úskalí a problémy zvládne.


Souhrnný numerologický rozbor data narození - 14.2.1955
Souhrnný rozbor ukáže pouze postupně rozepsaný den narození, životní číslo, plné a prázdné roviny, jednotlivá čísla v mřížce a osobní roční vibraci. Nelze od něj očekávat, že se bude rovnat výkladu zkušeného numerologa.
Den narození:

Výpočet osobního horoskopu (Radixu)
Osobní horoskop počítá postavení planet, domů, některých citlivých bodů a jejich vzájemných aspektů v momentě narození.
Den narození
Čas
:
Město

Systém domů:Shodně narození
* 14.2.1955, 63 let
vlastimilka
11:47h(Asc. Blíženci)

otananda
08:30h(Asc. Beran)Slavné osobnosti 14.2.
Kanada Meg Tilly
(*1960) herečka, tanečnice, baletka

Spojené státy John Barrymore
(*1882) herec

Česká republika Míla Myslíková
(*1933) herečka

Česká republika David Matásek
(*1963) herec, zpěvák

Česká republika Jan Dolanský
(*1978) herec, dabér


Má v přátelích
Zatím nikohoAktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2018
Lunární kalendář
Luna v BlíženciBlížencích
ukázat kalendář »