passlabsxa
Otevřít fotoalbum »
(7 alb / 113 fotek)
Audio, Video Galerie »
(1 galerie / 6 ukázek)
Témata v diskuzi:
Počet: 0 | ukázat »

kozorohpasslabsxa

NAROZENÍ

Datum:  15.1.1969 - 19:50h
Místo:    Ústí nad Labem
PohlavíMuž, 49 let  (17995 dní)

SOUČASNÉ BYDLIŠTĚ

Ústecký kraj - Ústí nad Labem

JAKÝ JSEM   (pro plné zobrazení stačí kliknout)

OSOBNÍ | POVAHA | ZÁJMY | OBLÍBENÉ | ZÁVISLOSTI

KONTAKTY


 napsat vzkaz
 přidat do přátel

Posled. přihlášení: 02.04.2018 - 21:09
Datum  registrace: 02.05.2012 - 19:23

Pohodář s čistou duší

INZERÁT V SEZNAMCE:
http://passlabsxa.blog.cz/
:77:
Ty sama v sobě nosíš skryté mistrovské dílo, jenomže si stojíš v cestě. Uhni trochu stranou, a mistrovské dílo se ti odhalí. Každý je mistrovským dílem, protože ničemu nižšímu Bůh život nikdy nedává. Každý z nás v sobě po mnoho a mnoho životů nosí ukryté mistrovské dílo, jenomže nevíme, kdo jsme, a tak se jen snažíme někým stát.
Odhoďte myšlenku na to, někým se stát, protože ty už mistrovské dílo jsi. Nelze tě vylepšit. Musíš k tomu jen dojít, poznat a uskutečnit. Stvořil tě sám Bůh, nemůžeš být dokonalejší.
:101:
Je třeba se vzdát ego-vědomí a nechat se unášet kosmickým proudem.
:77:
Pravá láska mezi dvěma partnery představuje dvě pole energií schopné fungovat v úplné nezávislosti jeden na druhém.
Každé pole energie je jednotou sama o sobě a spojuje se s druhým na základě této jednoty. Na základě bezpodmínečné lásky.
:77:
Člověk by se neměl usilovně a v zájmu sebeochrany snažit událostem vyhýbat
nebo je dokonce kontrolovat.
Události se člověku nedějí, to on se děje událostem. I zdánlivě velká událost jedince,
je jen velmi, velmi malá etapa ve vývoji lidstva, planety země a sluneční soustavy.
Pokud na ni pohlížíme z pohledu celého procesu, pak dává smysl.
:77:
Není důležité kolik jsi toho prožil, ale kolik sis z toho vzal.
:77:
Můj kříž
Energie této osoby představuje silnou přitažlivost. Pluto v této energii silně zasvěcuje do kolektivu. Je to zároveň individualita. Je to centrální energie, která je plně samostatná. Lidé s touto energií mají velkou sílu lákat kolektivní vědomí k pravdě. Vnáší tak jasno a hluboké poznání do kolektivu. Je to přirozené pro energii jedince, který se během svého procesu poznávání našel a dokončil tím svou misi. Vystoupal během svého dlouhého procesu poznávání na pomyslnou horu zatemnění, zklidnil svou mysl a poté již v novém poznání sestoupil opět dolů. Tento člověk zdokonalil své chování a stává se příkladem.Výhodou individuální psychicky je to, že ač je sám vnitřně osamocený, má velice dobrý vztah ke kolektivu. Bývá někdy rozladěný, že nemůže mít silnější vliv na společnost a tak ji posunout k většímu dobru, ale to je zřejmý vliv Saturnu v této energii a v tomto cyklu. Ale ve chvíli, kdy sejde z pomyslné hory, pokud se mu podaří překonat silné počáteční životní obtíže, pak již nepoužívá nástroje jako jsou svádění, zaujmout nějakým povykem a vše podobné. Vše, co potřebuje, je být dobrým příkladem aby dokázal kolektivu předat své poselství. Zde je zřejmá důležitost jeho přitažlivosti. Má přirozenou přitažlivost, je příkladem a také působí přitažlivě jeho nadosobní postoj. Pokud nenajde svou cestu, přichází silná rázová vlna, a velká bolest. Je to skutečný horor pro tuto energii. Na druhé straně, když najde svou cestu skrze počáteční životní nesnáze, dosáhne jedinečné moudrosti. Je zde velký tlak aby dospěl ke svému poznání pomocí různých omezení, protože je to jeho cesta, poznávání.
:201:
Poutník chodí od cizích dveří ke dveřím, aby nakonec
dorazil k vlastnímu prahu - člověk bloudí venku po světě,
aby nalezl Boha ve svém vlastním nitru...

Muž

15.1.1969 v 19:50 - Rozbor data

Hodnocení uživatele
ASTROLOGIE
Kozoroh

Kozoroh (Země)

Slunce - Znamení zvěrokruhu
Znamení Kozoroha je ovládáno planetou Saturn, která dává lidem narozeným v tomto znamení klid, trpělivost, vytrvalost a ctižádost. Tito lidé jsou schopni vynaložit maximum úsilí na práci, kterou si zvolili, nebo která jim byla zadána.

Luna ve Střelci

Luna ve Střelci

Luna (Měsíc)
Největší potřebou je neustále něco hledat. Pro své bezpečí potřebujete nějakou svou filosofii nebo víru, potřebujete vidět cíl nebo poslání, které by vašemu životu dalo smysl. Víra musí být dobrovolná, boj proti dogmatům vás může paradoxně přivést k jiným dogmatům.

Ascendent v Panně

Ascendent v Panně

Ascendent / Descendent
Tento člověk se nejlépe rozvíjí pomocí duchovní analýzy, rozlišování a sebekritiky. Uplatňování znalostí musí být účelné, s ohledem na užitek, který to přinese - musí být prospěšné veřejnosti. Středem pozornosti je zájem o tělo a zdraví. I z mysli je třeba pečlivě selektovat negativní zkušenosti a zbavit se jich. Pozor na posedlost pořádkumilovností, přesností a dokonalostí, tím člověk ztrácí přirozenou spontánnost.

HOROSKOPY
Opice

Opice (Země)

Čínský horoskop
Opice je potměšilý šibal, je často veselá. Je prohnaná, ale družná a budí dojem, jako by se snášela se všemi zvířaty. To je ovšem pouze její taktika.

Jilm

Jilm

Keltský horoskop
Jilm charakterizuje lidi velmi důvěryhodného vzhledu a rozvážného vystupování. Klid, duševní pohoda, sebeovládání, to vše doslova z lidí Jilmu vyzařuje. Jilmoví lidé dokáží vše velmi pečlivě naplánovat, jejich rozvaha se projevuje velkou předvídavostí, málokdy je něco zaskočí.

NUMEROLOGIE
15

15. den - Odvaha

Numerologie - den narození
Je vnímavá, citlivá a nezávislá. Je ambiciózní, aktivní a energická. Má kuráž a odvahu. Je hrdá a pracovitá. Má tvůrčí projev. Je starostlivá a laskavá. Rodina je pro ni vším.

5

Životní číslo - 5

Numerologie - životní číslo
Tato osoba potřebuje pohyb, změny a ráda cestuje. Vyhledává svobodu a dobrodružství. Je přístupná novým věcem a myšlenkám. Má vůdcovské sklony.


Souhrnný numerologický rozbor data narození - 15.1.1969
Souhrnný rozbor ukáže pouze postupně rozepsaný den narození, životní číslo, plné a prázdné roviny, jednotlivá čísla v mřížce a osobní roční vibraci. Nelze od něj očekávat, že se bude rovnat výkladu zkušeného numerologa.
Den narození:

Výpočet osobního horoskopu (Radixu)
Osobní horoskop počítá postavení planet, domů, některých citlivých bodů a jejich vzájemných aspektů v momentě narození.
Den narození
Čas
:
Město

Systém domů:Shodně narození
* 15.1.1969, 49 let
Igor.U
03:45h(Asc. Střelec)


Slavné osobnosti 15.1.
Spojené státy Lloyd Bridges
(*1913) herec

Česká republika David Prachař
(*1959) herec

Spojené státy Martin Luther King
(*1929) politik, spisovatel, duchovní, černošský mluvčí

Spojené státy Captain Beefheart
(*1941) zpěvák, hudebník

Spojené státy Joan London
(*1901) spisovatelka, dcera spisovatele Jacka Londona


Má v přátelích
Magnolie1949
Magnolie1949
* 22.9.1949
Žena, 68 let
Panna

Gira
Gira
* 27.8.1976
Žena, 41 let
PannaAktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2018
Lunární kalendář
Luna ve Lev Lvu
ukázat kalendář »