Hlavní strana > Narozeniny > 11.2.1974 > veseleptacedaldoskace
veseleptacedaldoskace
Témata v diskuzi:
Počet: 0 | ukázat »
Osobní horoskopy:
Přihlásit pro zobrazení »

vodnarveseleptacedaldoskace

NAROZENÍ

Datum:  11.2.1974 - 19:45h
PohlavíŽena, 44 let  (16380 dní)

Jsem svobodná matka, nyní již s 12-letým synem. Mám ráda přírodu, uctívám matku Zemi a její bytosti a ráda se jí odvděčím např. tím, že občas posbírám v lese odpadky nebo pomohu vyčistit potůček. Mám ráda smysl pro humor, hudbu,ráda zpívám, tancuji (i když poslední dobou jen doma s koštětem :D), ráda si zahraju na flétnu, ráda chodím do přírody, na výlety, kolo, ráda plavu, hraju badminton, cvičím jógu a Bothmerovu gymnastiku. :) Zajímám se o homeopatii, přírodní a celostní metody léčení, mám ráda mýty a pohádky, příběhy s dobrým koncem :) Ráda bych jednou žila v ekologickém domě postaveném z přírodních materiálů, ideálně postaveném podle filosofie celostní architektury a feng-shuej. Zajímám se též o antroposofii a waldorfskou pedagogiku a o to, jak změnit sebe a svět k lepšímu. :)

11.2.1974 v 19:45 - Rozbor data

Hodnocení uživatele
ASTROLOGIE
Vodnář

Vodnář (Vzduch)

Slunce - Znamení zvěrokruhu
Lidé narození ve znamení Vodnáře jsou ovlivněni dvěma charakterově odlišnými planetami. Saturn jim dává klid, soustředění a vytrvalost, zatímco Uran jim působí neklid, originalitu a vznětlivost.

Luna ve Vahách

Luna ve Vahách

Luna (Měsíc)
Luna ve Vahách hledá bezpečí v nějakém vztahu, má potřebu někoho uspokojovat, touží po společenské angažovanosti. Později se ale musí objevit a převážit to, co uspokojuje vás. Silná je potřeba rovnováhy a harmonie.

Ascendent v Panně

Ascendent v Panně

Ascendent / Descendent
Tento člověk se nejlépe rozvíjí pomocí duchovní analýzy, rozlišování a sebekritiky. Uplatňování znalostí musí být účelné, s ohledem na užitek, který to přinese - musí být prospěšné veřejnosti. Středem pozornosti je zájem o tělo a zdraví. I z mysli je třeba pečlivě selektovat negativní zkušenosti a zbavit se jich. Pozor na posedlost pořádkumilovností, přesností a dokonalostí, tím člověk ztrácí přirozenou spontánnost.

HOROSKOPY
Tygr

Tygr (Dřevo)

Čínský horoskop
Tygr je zpravidla velmi nedisciplinovaný šťoural. Je popudlivé povahy, těžko se přemáhá a podřizuje druhým, rád napadá lidi, stojící v pořadí nad ním. Je tesán z materiálu, z něhož se rodí vůdcové a revolucionáři.

Modřín

Modřín

Keltský horoskop
Lidé zrození pod vládou Modřínu působí obvykle dojmem sebejistých a rozhodných lidí. Velmi rádi imponují okolí a vždy mají snahu zaujímat dominantní postavení. Rozhodující roli se snaží hrát nejen v zaměstnání, ale i ve společnosti a v rodině. Mají tvůrčího ducha, fantazii a často neobvyklé nápady.

NUMEROLOGIE
11

11. den - Citlivost

Numerologie - den narození
Tato osoba je citlivá a intuitivní. Má zájem o duchovní cestu. Je to charismatická osobnost. Má ráda druhé lidi. Je snílkem. Je diplomatem.

7

Životní číslo - 7

Numerologie - životní číslo
Tato osoba dává přednost duševní práci. Je snaha se realizovat ve skutečném kvalitním životě a vyvíjet se prací na sobě samém. Potřebuje pro svůj život přátelství.


Souhrnný numerologický rozbor data narození - 11.2.1974
Souhrnný rozbor ukáže pouze postupně rozepsaný den narození, životní číslo, plné a prázdné roviny, jednotlivá čísla v mřížce a osobní roční vibraci. Nelze od něj očekávat, že se bude rovnat výkladu zkušeného numerologa.
Den narození:

Výpočet osobního horoskopu (Radixu)
Osobní horoskop počítá postavení planet, domů, některých citlivých bodů a jejich vzájemných aspektů v momentě narození.
Den narození
Čas
:
Město

Systém domů:Shodně narození
* 11.2.1974, 44 let
alanis1111
17:25h(Asc. Lev)

tekirea
10:45h(Asc. Býk)

ten
10:38h(Asc. Býk)

Kismet
07:40h(Asc. Vodnář)

Slavné osobnosti 11.2.
Spojené státy Burt Reynolds
(*1936) herec, režisér

Spojené státy Jennifer Aniston
(*1969) herečka, režisérka

Kanada Leslie Nielsen
(*1926) herec

Česká republika Jan Révai
(*1974) herec, tanečník

Spojené státy Thomas A. Edison
(*1847) vynálezce fonografu a žárovky


Má v přátelích
Semi
Semi
* 14.8.1955
Muž, 63 let
Lev

waldemar
waldemar
* 17.4.1962
Muž, 56 let
BeranAktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2018
Lunární kalendář
Luna v BeranBeranu
ukázat kalendář »