Dance
Témata v diskuzi:
Počet: 0 | ukázat »
Osobní horoskopy:
Přihlásit pro zobrazení »

rybyDance

NAROZENÍ

Datum:  19.3.1974 - 06:30h
PohlavíŽena, 49 let  (18096 dní)

Jsem pratelska, spolecenka, rada si popovidam s kazdym, na veku nezalezi. Nekdy jsem az moc upovidava, jsem rozvazna, mam rada sport - hlavne plavani, lyzovani, take rada chodim na bowling a paintball. Nemam rada jizdu na kole. Rada chodim do prirody, mam rada les, more a slunicko. Z rocnich obdobi mam nejradeji jaro a podzim. Rada ctu i kdyz mi ted na ta nezbyva moc casu. Z filmu mam rada romanticke filmy, historicke a horory. Komedie moc nemusim. Rodina je pro me vsim, citim se nejlepe v rodinnem kruhu a s lidmi ktere mam rada. Potom se citim spokojena a v bezpeci. Nemam rada skarohlidy a lidi, kteri se pretvaruji. Nesnasim lez a hrubost. Rada se seznamim s fajn lidmi jako jsem ja. Jsem tady, tak se ozvete, rada odpovim.

19.3.1974 v 06:30 - Rozbor data

Hodnocení uživatele
ASTROLOGIE
Ryby

Ryby (Voda)

Slunce - Znamení zvěrokruhu
Lidé narození ve znamení Ryb jsou stejně jako zrozenci na Vodnáři vystaveni vlivu dvou planet a to Jupitera, který jim dává smysl pro spravedlnost, sociální cítění i ochotu pomáhat druhým, a Neptuna, který jim na jedné straně pomáhá a na straně druhé jim trochu komplikuje život.

Luna ve Vodnáři

Luna ve Vodnáři

Luna (Měsíc)
Vztah k emocím může být komplikovaný. Máte snahu se osvobodit od negativních emocí, jako je strach, zlost, žárlivost, ale může to vést k tomu, že druzí od vás budou očekávat to, že budete neuvěřitelně tolerantní k jejich takovýmto projevům.

Ascendent v Beranu

Ascendent v Beranu

Ascendent / Descendent
Člověk s Ascendentem v Beranu se ke světu staví rozhodně. Chce být činorodý a mít sílu k prosazení svých záměrů. Chce objevovat své vlastní schopnosti, nečeká na to, co přijde zvenčí.

HOROSKOPY
Tygr

Tygr (Dřevo)

Čínský horoskop
Tygr je zpravidla velmi nedisciplinovaný šťoural. Je popudlivé povahy, těžko se přemáhá a podřizuje druhým, rád napadá lidi, stojící v pořadí nad ním. Je tesán z materiálu, z něhož se rodí vůdcové a revolucionáři.

Lípa

Lípa

Keltský horoskop
Lidé zrození pod vládou Lípy dosahují svých životních cílů poměrně rychle a snadno. Těžko říci čím to je, prostě mívají štěstí. Přitom sami mívají sklon k pohodlnosti a snaží se zařídit si pokud možno bezproblémový život. Vždy a za všech okolností se vyhýbají konfliktním situacím, nikdy nejdou do přímého střetu. Jsou to lidé kompromisu, mnohdy jsou ochotni k velkým ústupkům, jen aby si nekomplikovali život.

NUMEROLOGIE
19

19. den - Účastenství

Numerologie - den narození
Má velkou sílu a elán. Je moudrá, chápavá a účastná. Je intelektuálně založená. Je trpělivá a snaží se vyhovět žádostem druhých. V milostných vztazích je oddaná. Chce porozumět partnerovi a je velkorysá. Vášnivě ochraňuje rodinu.

7

Životní číslo - 7

Numerologie - životní číslo
Tato osoba dává přednost duševní práci. Je snaha se realizovat ve skutečném kvalitním životě a vyvíjet se prací na sobě samém. Potřebuje pro svůj život přátelství.


Souhrnný numerologický rozbor data narození - 19.3.1974
Souhrnný rozbor ukáže pouze postupně rozepsaný den narození, životní číslo, plné a prázdné roviny, jednotlivá čísla v mřížce a osobní roční vibraci. Nelze od něj očekávat, že se bude rovnat výkladu zkušeného numerologa.
Den narození:

Výpočet osobního horoskopu (Radixu)
Osobní horoskop počítá postavení planet, domů, některých citlivých bodů a jejich vzájemných aspektů v momentě narození.
Den narození
Čas
:
Město

Systém domů:Shodně narození
* 19.3.1974, 49 let
panada
17:55h(Asc. Panna)

iryna 35
13:03h(Asc. Lev)

Luizmarlin
10:37h(Asc. Rak)

weisswolf
06:52h(Asc. Beran)

annette123
06:30h(Asc. Beran)
Slavné osobnosti 19.3.
Německo Bruce Willis
(*1955) herec, zpěvák

Spojené státy Patrick McGoohan
(*1928) herec

Spojené státy Glenn Close
(*1947) herečka

Česká republika Simona Stašová
(*1955) herečka

Německo Adolf Eichmann
(*1906) nacista, válečný zločinec


Má v přátelích
pavlafoj
pavlafoj
* 23.9.1975
Žena, 48 let
Panna
pavlafoj o ní:
DANUŠA Z LIBERCE PRIMA HOLKAAktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2023
Lunární kalendář
Luna v BlíženciBlížencích
ukázat kalendář »