SLUNOVRAT
Otevřít fotoalbum »
(5 alb / 54 fotek)
Audio, Video Galerie »
(1 galerie / 6 ukázek)
Témata v diskuzi:
Počet: 5 | ukázat »
Osobní horoskopy:
Přihlásit pro zobrazení »

hadokenSLUNOVRAT

NAROZENÍ

Datum:  21.6.1958 - 08:05h
PohlavíŽena, 62 let  (22866 dní)

21.6.1958 v 08:05 - Rozbor data

Hodnocení uživatele
ASTROLOGIE
Hadoken

13. Znamení Hadoken (Srdíčko)

Vládcem 13. znamení Hadoken je planeta Srdíčko, která symbolizuje všeobjímající lásku, úsměv a bojovnost vůči nepravosti. Lidé narození v tomto znamení jsou ve většině situací života přátelští a konají s vědomím, že vše nakonec směřuje správným směrem - k Srdíčku. Do každé akce se proto vrhají s úsměvem a s vírou, že vše dobře dopadne.
Je pro ně typické otevřené a upřímné jednání a ve styku s lidmi dovedou být usměvaví a láskyplní. Ke společenskému úspěchu jim pomáhá i jejich smysl pro humor. Zejména je potřeba zdůraznit smysl pro RECESI, který prakticky nezná hranic.

Luna ve Lvu

Luna ve Lvu

Luna (Měsíc)
Bezpeční se cítíte ve chvílích, kdy dokážete na druhé udělat dojem a získáte chválu a obdiv. Přesto, když se dostanete do středu zájmu, můžete se ocitnout v rozpacích. Pravděpodobně toužíte po penězích a společenském postavení, a máte silnou schopnost toho dosáhnout.

Ascendent ve Lvu

Ascendent ve Lvu

Ascendent / Descendent
Tento člověk potřebuje uplatňovat svou tvořivost, autoritu a moc. Vyhledává lásku, obdiv, potlesk. U někoho to vede k tomu, že se násilím dere do popředí, chová se výstředně. Obsahem usilování by mělo být stát se samostatnou svébytnou individualitou. Nebezpečím těchto lidí je pýcha. Musí nejdříve vyvinout patřičné úsilí, aby si úctu a obdiv zasloužili.

HOROSKOPY
Pes

Pes (Země)

Čínský horoskop
Pes je uzavřený, bdělý, k neznámým a novým lidem vrcholně nedůvěřivý. Je krajně tvrdohlavý. Má sklon utápět se ve zcela nedůležitých věcech a drobnostech. Je tak trochu blázen, ale jeho dobrý čich a kritický duch ho chrání před nejhorším.

Bříza

Bříza

Keltský horoskop
Lidé zplozeni pod vládou Břízy jsou neobyčejně příjemné a dobré povahy – škoda jen, že je Bříza tak vzácné znamení. Lidé Břízy jsou výhradně duchovně a citově založení lidé, kteří nejsou nijak vázání na hmotné statky. Jsou velmi skromní, nikdy na ostatních nic nevyžadují, nikdy nikomu nepůsobí žádné starosti. U člověka zrozeného jako Bříza si můžete být naprosto jisti, že nikdy nezneužije vaší důvěry či laskavosti.

NUMEROLOGIE
21

21. den - Pochopení

Numerologie - den narození
Tato osoba má velký potenciál. Je citlivá, laskavá a tolerantní. Snaží se pochopit druhé. Je tvořivá a může pracovat v širokém okruhu činností. Je společenská a diplomatická.

5

Životní číslo - 5

Numerologie - životní číslo
Tato osoba potřebuje pohyb, změny a ráda cestuje. Vyhledává svobodu a dobrodružství. Je přístupná novým věcem a myšlenkám. Má vůdcovské sklony.


Souhrnný numerologický rozbor data narození - 21.6.1958
Souhrnný rozbor ukáže pouze postupně rozepsaný den narození, životní číslo, plné a prázdné roviny, jednotlivá čísla v mřížce a osobní roční vibraci. Nelze od něj očekávat, že se bude rovnat výkladu zkušeného numerologa.
Den narození:

Výpočet osobního horoskopu (Radixu)
Osobní horoskop počítá postavení planet, domů, některých citlivých bodů a jejich vzájemných aspektů v momentě narození.
Den narození
Čas
:
Město

Systém domů:Slavné osobnosti 21.6.
Spojené státy Juliette Lewis
(*1973) herečka, režisérka

Spojené státy Jane Russell
(*1921) herečka

Velká Británie Tony Scott
(*1944) režisér, herec

Spojené státy Eric Douglas
(*1958) herec, komik, syn Kirka Douglase

Spojené státy Chris Pratt
(*1979) herec


Má v přátelích
Tatik
Tatik
* 27.6.1952
Muž, 68 let
Rak
Tatik o ní:
manželka Jaruška

Petr9
Petr9
* 9.5.1983
Muž, 37 let
Býk
Petr9 o ní:
mamča moje

jantarra
jantarra
* 8.7.1958
Žena, 62 let
Rak

atraM
atraM
* 28.10.1971
Žena, 49 let
Štír
atraM o ní:
Pááááni, Sluníčko, ...tak to jsme musely opravdu odjet na výlet až na Vysočinu, abychom zjistily, že si vlastně celou dobu normálně vidíme do oken :-))) (Jinak - ostatní, vězte, že tahle dáma má fenomenální paměť na čísla!)

světýlko
světýlko
* 26.4.1956
Žena, 64 let
Býk

Fuuu
Fuuu
* 21.11.1980
Žena, 40 let
ŠtírAktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2021
Lunární kalendář
Luna v RakRaku
ukázat kalendář »