vašekk
Témata v diskuzi:
Počet: 0 | ukázat »
Osobní horoskopy:
Přihlásit pro zobrazení »

rybyvašekk

NAROZENÍ

Datum:  19.3.1992 - 09:30h
PohlavíMuž, 30 let  (11104 dní)

______________$$$$$$$$$$________________________________________ _____________$$$$$$$$$$$$______________________________$$$$$,___ _____________`$$$$$$$$$$$____________________________$$$$$$$$___ ______________`$$$$$$$$$$$______$$$_______$$$_______$$$$$$$$`___ _______________`$$$$$$$$$$$___$$$$$$$___$$$$$$$____$$$$$$$$`____ ________________`$$$$$$$$$$$_$$$$$$$$$_$$$$$$$$$__$$$$$$$$`_____ _________________`$$$$$$$$$$_$$$$$$$$$_$$$$$$$$$_$$$$$$$$_______ ____u$$$$$$u______`$$$$$$$$$$_$$$$$$$$_$$$$$$$$$_$$$$$$$`_______ __$$$$$$$$$$$$_____`$$$$$$$$$_$$$$$$$$_$$$$$$$$$_$$$$$$_________ _$$$$$$$$$$$$$$$$__$$$$$$$$$$_$$$$$$$$_$$$$$$$$$_$$$$$$`________ _$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_$$$$$$$$_$$$$$$$$$_$$$$$`_________ ___`$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_$$$$$$$$_$_$$$$$$$_$$$$$`_________ ________`$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_$$$$$$__$$_$$$$$$_$$$$`___________ __________`$$$$$$$$$$$$$$$$$$$,````,$$$$,_````,$$$$$$$`_________
___________`$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_$$$$$$$$$$$$$$$`_____________ _____________`$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_$$$$$$$$$$$$$`______________ _______________`$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_$$$$$$$$$___________________
norm

19.3.1992 v 09:30 - Rozbor data

Hodnocení uživatele
ASTROLOGIE
Ryby

Ryby (Voda)

Slunce - Znamení zvěrokruhu
Lidé narození ve znamení Ryb jsou stejně jako zrozenci na Vodnáři vystaveni vlivu dvou planet a to Jupitera, který jim dává smysl pro spravedlnost, sociální cítění i ochotu pomáhat druhým, a Neptuna, který jim na jedné straně pomáhá a na straně druhé jim trochu komplikuje život.

Luna ve Vahách

Luna ve Vahách

Luna (Měsíc)
Luna ve Vahách hledá bezpečí v nějakém vztahu, má potřebu někoho uspokojovat, touží po společenské angažovanosti. Později se ale musí objevit a převážit to, co uspokojuje vás. Silná je potřeba rovnováhy a harmonie.

Ascendent v Blížencích

Ascendent v Blížencích

Ascendent / Descendent
Ascendent v Blížencích je spojen se zvídavostí a zájmem o to, jak věci fungují. Všestrannost a přizpůsobivost jsou přednosti, ale může to vést k roztříštěnosti zájmů. Tento člověk pak někdy umí všechno, ale nic pořádně. Nerad se podřizuje nutnosti volit z více možností jen jedinou. Jeho úkolem je šířit informace.

HOROSKOPY
Opice

Opice (Voda)

Čínský horoskop
Opice je potměšilý šibal, je často veselá. Je prohnaná, ale družná a budí dojem, jako by se snášela se všemi zvířaty. To je ovšem pouze její taktika.

Lípa

Lípa

Keltský horoskop
Lidé zrození pod vládou Lípy dosahují svých životních cílů poměrně rychle a snadno. Těžko říci čím to je, prostě mívají štěstí. Přitom sami mívají sklon k pohodlnosti a snaží se zařídit si pokud možno bezproblémový život. Vždy a za všech okolností se vyhýbají konfliktním situacím, nikdy nejdou do přímého střetu. Jsou to lidé kompromisu, mnohdy jsou ochotni k velkým ústupkům, jen aby si nekomplikovali život.

NUMEROLOGIE
19

19. den - Účastenství

Numerologie - den narození
Má velkou sílu a elán. Je moudrá, chápavá a účastná. Je intelektuálně založená. Je trpělivá a snaží se vyhovět žádostem druhých. V milostných vztazích je oddaná. Chce porozumět partnerovi a je velkorysá. Vášnivě ochraňuje rodinu.

7

Životní číslo - 7

Numerologie - životní číslo
Tato osoba dává přednost duševní práci. Je snaha se realizovat ve skutečném kvalitním životě a vyvíjet se prací na sobě samém. Potřebuje pro svůj život přátelství.


Souhrnný numerologický rozbor data narození - 19.3.1992
Souhrnný rozbor ukáže pouze postupně rozepsaný den narození, životní číslo, plné a prázdné roviny, jednotlivá čísla v mřížce a osobní roční vibraci. Nelze od něj očekávat, že se bude rovnat výkladu zkušeného numerologa.
Den narození:

Výpočet osobního horoskopu (Radixu)
Osobní horoskop počítá postavení planet, domů, některých citlivých bodů a jejich vzájemných aspektů v momentě narození.
Den narození
Čas
:
Město

Systém domů:Shodně narození
* 19.3.1992, 30 let
Josef132
20:15h(Asc. Váhy)


tankwey
08:09h(Asc. Býk)

k-leos
00:00h(Asc. Střelec)

Slavné osobnosti 19.3.
Německo Bruce Willis
(*1955) herec, zpěvák

Spojené státy Patrick McGoohan
(*1928) herec

Spojené státy Glenn Close
(*1947) herečka

Česká republika Simona Stašová
(*1955) herečka

Německo Adolf Eichmann
(*1906) nacista, válečný zločinec


Má v přátelích
vojtiisek
vojtiisek
* 22.4.1992
Muž, 30 let
Býk

Rendisek14
Rendisek14
* 17.9.1993
Žena, 28 let
Panna

deNííís
deNííís
* 22.7.1991
Žena, 31 let
RakAktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2022
Lunární kalendář
Luna v RybyRybách
ukázat kalendář »